top of page

"המגשר"- גישור והסכמות בדרך להורות משותפת

איך מתחילים לייצר חיים כאלו.png
גישור להורות משותפת

כבר הכרתם את הפרטנר המיועד? אתם מבינים שזה האדם איתו אתם רוצים להקים משפחה בהורות משותפת, אך לא יודעים איך להתחיל? אנחנו כאן בשבילכם! 

 

לנו יש את המודל שיכין אתכם באופן המדויק והמוצלח ביותר להורות משותפת ומאושרת.

בנינו מודל גישור להורים פוטנציאליים ייחודי, מוגדר ומנוהל היטב המתבסס על הניסיון האישי שלנו ושל אנשי המקצוע המלווים משפחות אלטרנטיביות שונות במסירות רבה.

זהו מסלול ישיר להצלחה הכולל מפגשים עם מטפלת משפחתית וזוגית, מגשר בתחום המשפחה ובמידה ומעוניינים ניתן להמשיך לעורך הדין שלנו לניסוח הסכם הורות משפטי.

גישור להורים פוטנציאליים - כל מה שחשוב לדעת

בעידן של היום רבים ורבות מנסחים את הסכם ההורות המשותפת על בסיס דוגמאות להסכם הורות משותפת שהם מצאו און ליין ולא בהתאם לאופיים ולאופי המשפחה העתידית שלהם, שכן, ובצדק, הם אינם יודעים מה העתיד צופן להם ואיך מתנהלים החיים בהורות משותפת.

 

במקרים רבים חווים הפרטנרים להורות משותפת, קונפליקטים שהסכם הורות משותפת לא יודע לתת לו מענה מראש. ברגע שאתם הופכים להורים הכל משתנה- החיים הופכים לרגשיים ומורכבים יותר וכוללים התמודדות עם אתגרים רבים- פיזיולוגיים ורגשיים.

 

אם לא נשוחח על כל הדברים החשובים טרם הכניסה להריון אז מתי נעשה זאת? כשיתחילו הקונפליקטים? חשוב לעגן זאת באמצעות הסכם גישור להורים פוטנציאליים מסודר שנערך ע"י מגשר או עורך דין בתהליך גישור להורות משותפת באופן מסודר, אחרת יווצרו פערים גדולים בין הצדדים לגבי אופן הגידול של הילדים. פערים אלו עשויים להוביל לקונפליקטים - ובדיוק בשביל זה אנו כאן- להקדים תרופה למכה.

 

חסכון בשלב זה יכול לגרום להוצאה גדולה הרבה יותר בעתיד, בטח ובטח כשילדים יהיו מעורבים בכך.

 

המודל המיוחד שלנו בנוגע להבאת ילד בהורות משותפת מורכב ממספר שלבים חשובים - כשכל אחד מהם יקרב אתכם משמעותית בדרך להורות משותפת ומאושרת. המסלול שלנו יחסוך לכם המון זמן, מפגשים ממושכים, עיכובים שונים ומפחי נפש בעתיד. המסלול שלנו מדויק, יעיל  ויוביל אתכם למימוש החלום ולהצלחה. 

הוא מבוסס על המון נסיון אישי בעולם ההורות המשותפת ונבנה באופן מדויק ועדכני למודל המשפחה החדש של היום.

אנחנו איתכם יד ביד. עד שתהפכו… להיות הורים מאושרים. לילדים מאושרים.

01

על כוס קפה : אתם ואנחנו

ניפגש לשיחה נעימה על כוס קפה בה בעיקר נקשיב לרצונות, לצרכים, לתקוות ולחלומות שלכם בדרך להורות ונבין יחד איך נוכל לצאת לדרך משותפת כדי להגשים אותם. יש חיבור? עוברים הלאה!

02

על הא ועל דא: מפגש של הפרטנרים והמטפל המשפחתי שלנו

שני מפגשים זוגיים בהם המטפל המשפחתי שלנו ילווה וידריך אתכם באופן אישי וזוגי טרם ההגעה לשלב ההסכמות.

אנו נדריך אתכם תוך כדי המפגשים בהתלבטויות ובאתגרים שעשויים לצוץ ביצירת הסכמות חדשות עם הפרטנר להורות משותפת.

המטרה של מפגשים אלו היא להעמיק את ההיכרות בין הפרטנרים, לשוחח על חששות וציפיות של כל אחת ואחד מהמערכת המשפחתית העתידית ובכך לחזק את הקשר והזהות המשפחתית.

03

  על הפרק: מפגשי גישור אישיים עם מגשר מוסמך

אלו למעשה מפגשים זוגיים עם מגשר בהם נעשית עבודה ממשית ליצירת ההסכמות על גידול הילדים בתהליך של גישור להורים פוטנציאליים. תקבלו הכוונה וכלים פרקטיים לבניית התא המשפחתי המשותף אשר יהיה מקום בריא לכל בני המשפחה הקיימת והעתידית, נדון בכל נושא שעלול לצוץ בעתיד ונוריד אותו לכתב.

נדבר על נושאים כמו הוצאות כלכליות משותפות לגידול הילדים, הסדרי משמורת, סיוע במהלך ההריון, חגים וחופשות, טיפולים רפואיים, סוג החינוך של הילדים, ברית מילה, נסיעות לחו"ל ועוד נושאים רבים.

בסופם של מפגשים אלו נאגד את כלל ההסכמות לכדי מסמך הסכם גישור להורות משותפת בו יפורטו כל הנושאים החשובים, (והפחות חשובים) בהמשך החיים המשותפים.

04

על הנייר: רק אתם ועו״ד, שיר אתר

על בסיס הסכם הגישור להורות משותפת אשר נבנה עם מגשר בשלב השלישי, ינוסח הסכם משפטי כדי שתוכלו להגשים את החלום ולהיות מוכנים מראש לכל הפתעה שהחיים יזמנו לכם.

* שלב זה כולל 2 מפגשים אצל עורכת הדין.

גישור להורים פוטנציאליים
bottom of page