הדרך המהירה להורות משותפת-כיצד?

זאת הרגשה נהדרת ליצור חיים. זאת הרגשה נהדרת להיות הורים. זאת הרגשה נהדרת להיות משפחה שמחה. בואו נצעד לשם !

 

יש לנו את המודל שיכין אתכם באופן המהיר והמוצלח ביותר להורות משותפת ומאושרת. 

בנינו מודל ייחודי מוגדר ומנוהל היטב המתבסס על הניסיון האישי שלנו ושל אנשי המקצוע שלנו המלווים משפחות אלטרנטיביות שונות במסירות רבה.

זהו מסלול ישיר להצלחה.

 

המודל המיוחד שלנו להורות משותפת  מורכב ממספר  שלבים חשובים - כשכל אחד מהם יקרב אתכם משמעותית בדרך להורות משותפת ומאושרת. המסלול שלנו יחסוך לכם המון זמן, מפגשים ממושכים, עיכובים שונים ומפחי נפש בעתיד. המסלול שלנו מדויק, יעיל  ויוביל אתכם למימוש החלום ולהצלחה. 

אנחנו איתכם יד ביד. עד שתהפכו… להיות הורים מאושרים. לילדים מאושרים.

01

על כוס קפה : אתם ואנחנו

ניפגש לשיחה נעימה על כוס קפה בה בעיקר נקשיב לרצונות, לצרכים, לתקוות ולחלומות שלכם בדרך להורות ונבין יחד איך נוכל לצאת לדרך משותפת כדי להגשים אותם. יש חיבור? עוברים הלאה !

02

אחד/ת על אחת : אתם ונעמי או מיכל, הפסיכולוגיות שלנו

פגישה בת שעה עם נעמי או מיכל, הפסיכולוגיות שלנו. אל דאגה. הן לא מחליטות בפגישה מי יהיה או לא יהיה הורה טוב. מטרת הפגישה היא להכיר אתכם קצת יותר, לשמוע על אירועי חיים משמעותיים, רקע משפחתי, מערכות יחסים רגשיות בעבר. אחרי שהקשבנו, למדנו והכרנו - אנחנו עוברים איתכם לשלב הבא.

03

על קצה הלשון:  אתם, נעמי,מיכל ושותפים פוטנציאליים להורות

זה למעשה מפגש שאליו יתכנסו אנשים נוספים מאותו המין (גברים ונשים בנפרד) המחפשים אחרי שותף אידיאלי להורות. לא מדובר במבחן או במיון סלקטיבי. במפגש זה נדבר, נשוחח ונקשיב, אין תשובות נכונות או לא נכונות. אנשי המקצוע שלנו הם אלה שינחו וילוו את המפגש  שבו כל שעליכם לעשות הוא להיות אתם. עיניים מקצועיות יבחנו את אופן התקשרות ביניכם, יקשיבו לשיחות ביניכם, כדי שנוכל  לחבר, להתאים ולפרוש בפניכם את האפשרויות המתאימות ביותר בשבילכם להורות משותפת.

04

על הא ועל דא:  רק אתם ואירית, המטפלת המשפחתית שלנו

על בסיס פגישת ההכרות, האבחון האישי והמפגש הקבוצתי תקבלו אפשרויות מתאימות לשותפים להורות שהם הטובים ביותר בשבילכם, ומכאן מתחיל שלב הדייטינג.

מה זה בעצם אומר?

שני מפגשים פרטיים בהם אנשי המקצוע שלנו ילוו וידריכו אתכם באופן אישי בשלב הדייטינג. 

אנו נדריך אתכם תוך כדי המפגשים בהתלבטויות ובאתגרים שעשויים לצוץ ביצירת מערכת יחסים עם שותף/ה.

05

על הפרק: רק את/ה והשותף/ה הטוב/ה ביותר עבורך להורות

אחרי שהתקבלה התאמה עם אחד מהשותפים אתם ממשיכים את התהליך ביחד.

אלו למעשה מפגשים זוגיים בהם נעשית עבודה ממשית לבניית וליצירת הקשר ביניכם. תקבלו הכוונה וכלים פרקטיים לבניית התא המשפחתי המשותף והמתאים לכם.

06

על הנייר: רק אתם ועו״ד, אופיר חליוה

יצירה וניסוח של הסכם משפטי כדי שתוכלו להגשים את החלום ולהיות מוכנים מראש לכל הפתעה שהחיים יזמנו לכם.

© כל הזכויות שמורות לאורו הורות משותפת. אין לעשות שימוש באתר, במידע שבו, בשירותים ובתכנים, אלא לצרכיו האישיים של המשתמש. אין לפרסם, להציג, להעתיק, לשכפל וכיו"ב את המידע, השירותים והתכנים באתר בשום צורה או אופן, לרבות באתרי אינטרנט, דפוס, רדיו, טלוויזיה, ו/או בכל מדיה אחרת ללא ציון המקור ואישור בכתב ומראש מאורו הורות משותפת.
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
אבולעפיה 16 קומה 2 תל אביב
טלפון : 050-5554464
דוא"ל : hello@oro-il.co.il