הורות משותפת לחד מיניים

משפחה חדשה ומורכבת 

הרגע בו הופך אדם להורה, הוא הרגע האמיתי בו החיים שלו משתנים לתמיד. יש הרבה נקודות ציון בדרך, כמו שחרור מהצבא, קבלה לעבודה חדשה ונישואין, אך ברגע בו האחריות הופכת לממשית, ויש מישהו שצריך לדאוג לו, החיים הופכים להרבה יותר משמעותיים.

 

בישראל של 2018 יש הרבה מאוד סוגים של הורים, שבאים גם ממשפחות חדשות. למרות שהחקיקה עדיין לא מאפשרת אימוץ של ילדים במשפחה שהיא אינה "מסורתית", יש עדיין לא מעט דרכים בהן יכולים אנשים ממשפחות חדשות לגדל ילדים.

 

מרבית המשפחות החדשות מורכבות משני הורים מאותו המין, והקהילה הלהט"בית נאבקת קשות בשנים האחרונות כדי להשיג את השוויון המיוחל. למרות הקושי שמערימות המפלגות הדתיות והמסורתיות על החקיקה, הורות חד מינית היא בהחלט אפשרית ורלוונטית לכל זוג. יש כמה דרכים קונבנציונאליות ופחות קונבנציונאליות בהן יכולים הזוגות הללו להביא ילדים, וכדאי מאוד להכיר אותן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הורות משותפת לגייז - קשה אך אפשרי

אחת הדרכים המעניינות ביותר היא הורות משותפת לחד מיניים ואדם נוסף. הורות משותפת היא למעשה הורות בה שני אנשים (או יותר) מחליטים להביא ילד לעולם למרות שאין ביניהם קשר רומנטי או זוגי. במקרה של הורות משותפת זוגות חד מיניים למעשה מחליטים, שאחד מהם יחבור לאדם קרוב מהמין השני ויעשה ילד כדי שהזוג יוכל לגדל. במקרה כזה, חשוב מאוד להגדיר את סוג המעורבות של האדם הנוסף, עדיף באמצעות מסמכים משפטיים.

 

הורות משותפת לגייז היא מורכבת מאוד, מפני שאם מדובר בזוג גברים, הם צריכים מן הסתם אישה שתישא את הילד ברחמה במשך 9 חודשים. אם מדובר בזוג נשים, הרי שהנושא מעט יותר פשוט, כי כל מה שצריך זה זרע שיכול להיות מושג דרך הזרעה, הפריה, או יחסי מין. לכן, חשוב להיכנס לתהליך עם אדם שיהיה אפשר להתנהל מולו בנוחות ובפתיחות מוחלטת.

 

מעוניינים בהורות משותפת לגייז וזקוקים לסיוע מקצועי כדי להוציא זאת לפועל? אורו – הורות משותפת, היא הכתובת הנכונה להיעזר בשירותיה. לקבלת מידע נוסף על הורות משותפת לחד מיניים, ועל המרכז, לחצו כאן או צרו קשר טלפוני ישירות דרך האתר.  

הורות משותפת לגייז