top of page

תראו לי גם איך מתחילים ליצור חיים כאלו

איך מתחילים לייצר חיים כאלו.png
״מרגש אותי שלילד תהיה משפחה ענקית. יהיו לו 6 סבים וסבתות. זה אדיר. זה גאוני. בעיניי סבתא זאת המצאת המאה ואם יש 3 כאלה, זה מדהים. זה באמת מרגש אותי. אני קודם כל מאמינה מאוד גדולה שהילד שמח במה שיש לו "

שני, 35, אמא בהורות משותפת

זאת הרגשה נהדרת ליצור חיים. זאת הרגשה נהדרת להיות הורים שמחים. זאת הרגשה נהדרת להיות משפחה שמחה. בואו נצעד לשם...

 

יש לנו את המודל הטוב ביותר שיכין אתכם באופן המהיר והמוצלח ביותר להורות משותפת ומאושרת. 

בנינו מודל ייחודי מוגדר ומנוהל היטב המתבסס על הניסיון האישי שלנו ושל אנשי המקצוע שלנו המלווים משפחות אלטרנטיביות שונות במסירות רבה.

 

זהו מסלול ישיר להצלחה.

 

המודל המיוחד שלנו להורות משותפת  מורכב ממספר  שלבים חשובים - כשכל אחד מהם יקרב אתכם משמעותית בדרך להורות משותפת ומאושרת. המסלול שלנו יחסוך לכם המון זמן, מפגשים ממושכים, עיכובים שונים ומפחי נפש בעתיד. הוא מדויק, ויעיל ויוביל אתכם למימוש החלום ולהצלחה. 

 

אנחנו איתכם יד ביד. עד שתהפכו…    להיות הורים מאושרים. לילדים מאושרים.

 

על כוס קפה: אתם ואנחנו

 

ניפגש לשיחה נעימה על כוס קפה בה בעיקר נקשיב לרצונות, לצרכים, לתקוות ולחלומות שלך בדרך להורות ונבין יחד איך נוכל לצאת לדרך משותפת כדי להגשים אותם. יש חיבור? עוברים הלאה  ומתיישבים...

 

על הספה המרווחת: אתם ונעמי

 

פגישה בת שעתיים עם נעמי, הפסיכולוגית שלנו. אל דאגה. היא לא מחליטה בפגישה מי יהיה או לא יהיה הורה טוב. מטרת הפגישה היא להכיר אתכם קצת  יותר, לשמוע על אירועי חיים משמעותיים, רקע משפחתי, מערכות יחסים רגשיות בעבר, ובגדול להסיר ספק של היסטוריית מחלות נפש. ואחרי שהקשבנו, למדנו והכרנו - אנחנו עוברים איתכם לשלב הבא:

 

על קצה הלשון:  אתם, נעמי ושותפים פוטנציאליים להורות

 

זהו למעשה מפגש שאליו יתכנסו אנשים נוספים שגם מחפשים אחרי שותף אידיאלי להורות. לא מדובר במבחן או במיון סלקטיבי. נדבר, נשוחח ונקשיב, אין תשובות נכונות או לא נכונות. אנשי המקצוע שלנו הם אלה שינחו וילוו את המפגש  שבו כל שעליכם לעשות הוא להיות אתם. אנחנו כן מסתכלים בעיניים מקצועיות על אופני התקשרות ביניכם, מקשיבים לשיחות ביניכם, אבל רק כדי שנוכל  לחבר, להתאים ולפרוש ביניכם את האפשרויות המתאימות ביותר בשבילכם להורות משותפת.

 

 

 על הא ועל דא:  רק אתם, אירית והשותפים הטובים ביותר להורות עבורכם

 

שלושה מפגשים פרטיים בהם אנשי המקצוע שלנו ילוו וידריכו אתכם באופן אישי בשלב הדייטינג.

על בסיס פגישת ההכרות, האבחון האישי והמפגש הקבוצתי תקבלו אפשרויות מתאימות לשותפים להורות שהם הטובים ביותר בשבילכם והופ.. מתחיל שלב הדייטינג.

מה זה בעצם אומר?

שאנו נדריך אתכם תוך כדי המפגשים בהתלבטויות ובאתגרים שעשויים לצוץ ביצירת מערכת יחסים עם שותף/ה.

 

על הפרק: רק את/ה והשותף/ה הטוב/ה ביותר להורות עבורך

 

אחרי שהתקבלה התאמה עם אחד מהשותפים אתם ממשיכים את התהליך ביחד.

אלו למעשה מפגשים זוגיים בהם נעשית עבודה ממשית לבניית וליצירת הקשר. תקבלו הכוונה וכלים פרקטיים לבניית תא המשפחתי המשותף המתאים לכם

 

על הנייר: רק אתם ועו״ד, אופיר חליוה 

יצירה וניסוח הסכם משפטי כדי שתוכלו להגשים את החלום ולהיות מוכנים מראש לכל הפתעה שהחיים יזמנו לכם.

 

על כל צעד ושעל 

פאנל ייעוץ והנחיות רפואיות - קבוצתי: אתם ואחות מוסמכת

״אם עושים תהליך ארוך מדי.. זה לא יקרה. אין מה לעשות.. אתה לא בוחר בן זוג. השאלות שאתה שואל על בן זוג, הם לא השאלות שאתה שואל על האבא או האמא של הילדים שלך. אנשים שעשו תהליך קצר, שלושה, ארבעה וחמישה חודשים. זה עבד"

שחר, 41, אבא בהורות משותפת

01

:הנושאים עליהם נשוחח בפגישות

1. בנק הזרע והאפשרויות העמודות לפנינו- דגשים חשובים.

2. החשיבות ברופא מלווה והמקום בו יתבצעו טיפולי הפוריות.

3. עלויות גידול ילד לאורך השנים.

4. זכויות אם יחידנית בזמן הטיפולים, ההריון ולאחר הלידה.

5. ביטוחים, פנסיה ומסמכים חשובים נדרשים.

02

אחת על אחת: את ונעמי, הפסיכולוגית שלנו

המסע ליחידנות כרוך לעיתים בקשיים רגשיים שקשורים לבחירה שלנו ובצדה, התנפצות החלום האידיאלי של הורות בזוגיות. מטרת הפגישה עם אשת המקצוע הבכירה שבחרנו לתהליך היא להכיר אותך, את הרקע שלך, את משמעות הבחירה שאת עושה כעת ומה יהיו ההשלכות שלה לעתיד. בפגישה זו תוכלי להתבונן בדרך שעברת, להציץ לעתיד שלך וכמובן, תקבלי כלים שיסייעו לך בהתמודדות עם התהליך כולו.
 

03

 פותחות יומן: יוצאות לדרך משותפת

אחרי המפגש עם הפסיכולוגית, הגיע הזמן לצאת לדרך. בפגישה זו קרן תציג בפניך את התכנית שנבנתה במיוחד עבורך ואת השלבים שיש לבצע מבחינת המשימות לקראת ההורות היחידנית. נציג בפניך את ההחלטות שאת צריכה לקבל ונקבע לוחות זמנים.
בין המשימות שלפנינו:

 

  1. בחירת המוסד הרפואי בו יבוצעו הטיפולים

  2. בחירת רופא

  3. בחירת בנק זרע

  4. בחירת תורם

  5. בחירת שיטת הטיפול (הזרעה / IVF)

04

תכנון זה נכון : ליווי צמוד עם יועצת פיננסית

הורות בכלל והורות יחידנית בפרט היא נושא שכרוך בכמה היבטים כלכליים – ראשית במהלך הטיפולים עצמם (עלות הטיפולים, העלויות של בנק הזרע, טיפולים משלימים ועוד) ולאחר מכן בהריון עצמו. סופו של התהליך הוא תחילתם של החיים עצמם. האם את יודעת כמה יעלה לך לגדל ילד לבד? במפגש זה תסייע לך --- אמא בעצמה --- להיערך לבאות. תכנון כלכלי נבון לטווח הארוך ייתן לך שקט נפשי וביטחון להשלים את המסע שלך כיאות.

05

ממריאות יחד להצלחה

בשלב הזה את כבר תהיי אחרי הבדיקות והמפגש הראשון עם הרופא, אחרי התכנון הכלכלי ולקראת תחילת הטיפולים. אני איתך וביחד נשרטט את המשך התהליך ומה את עושה בצעד הבא. במפגש זה נדבר על בחירת התורם. האם תרצי שהתורם יהיה אנונימי או לקבל עליון פרטים מורחבים? האם תרצי תורם מהארץ או מחו"ל? יהודי או גוי? האם חשוב לך לראות תמונות של התורם? נדבר על בדיקות גנטיות של התורם ועל ההתאמה אליך ונעבור על העלויות של כל מסלול תורם. נתכנן גם בהתאם לנתונים שלך כמה מנות כדאי לקנות בשלב הראשון.

06

יוצאות לדרך! מפגש הכנה לטיפולי הפוריות

הגענו לתכלס: עוד רגע ואת מתחילה את הטיפולים. במפגש זה נדבר על מה בדיוק את, הגוף והנפש שלך עומדות לעבור. מה הם ההורמונים שאת עומדת לקחת ומה תהיה השפעתם עליך, איך יתבצע הטיפול מבחינה פיזית, איזה טפסים את צריכה למלא כדי שהטיפול ימומן על ידי המדינה וקופת החולים שלך. נדבר גם על הזכויות שלך בעבודה בזמן טיפולי פוריות וננהל לוח זמנים לגבי כל שלב בטיפול. 

bottom of page