תראו לי גם איך מתחילים ליצור חיים כאלו

איך מתחילים לייצר חיים כאלו.png
״מרגש אותי שלילד תהיה משפחה ענקית. יהיו לו 6 סבים וסבתות. זה אדיר. זה גאוני. בעיניי סבתא זאת המצאת המאה ואם יש 3 כאלה, זה מדהים. זה באמת מרגש אותי. אני קודם כל מאמינה מאוד גדולה שהילד שמח במה שיש לו "

שני, 35, אמא בהורות משותפת

זאת הרגשה נהדרת ליצור חיים. זאת הרגשה נהדרת להיות הורים שמחים. זאת הרגשה נהדרת להיות משפחה שמחה. בואו נצעד לשם...

 

יש לנו את המודל הטוב ביותר שיכין אתכם באופן המהיר והמוצלח ביותר להורות משותפת ומאושרת. 

בנינו מודל ייחודי מוגדר ומנוהל היטב המתבסס על הניסיון האישי שלנו ושל אנשי המקצוע שלנו המלווים משפחות אלטרנטיביות שונות במסירות רבה.

 

זהו מסלול ישיר להצלחה.

 

המודל המיוחד שלנו להורות משותפת  מורכב ממספר  שלבים חשובים - כשכל אחד מהם יקרב אתכם משמעותית בדרך להורות משותפת ומאושרת. המסלול שלנו יחסוך לכם המון זמן, מפגשים ממושכים, עיכובים שונים ומפחי נפש בעתיד. הוא מדויק, ויעיל ויוביל אתכם למימוש החלום ולהצלחה. 

 

אנחנו איתכם יד ביד. עד שתהפכו…    להיות הורים מאושרים. לילדים מאושרים.

 

על כוס קפה: אתם ואנחנו

 

ניפגש לשיחה נעימה על כוס קפה בה בעיקר נקשיב לרצונות, לצרכים, לתקוות ולחלומות שלך בדרך להורות ונבין יחד איך נוכל לצאת לדרך משותפת כדי להגשים אותם. יש חיבור? עוברים הלאה  ומתיישבים...

 

על הספה המרווחת: אתם ונעמי

 

פגישה בת שעתיים עם נעמי, הפסיכולוגית שלנו. אל דאגה. היא לא מחליטה בפגישה מי יהיה או לא יהיה הורה טוב. מטרת הפגישה היא להכיר אתכם קצת  יותר, לשמוע על אירועי חיים משמעותיים, רקע משפחתי, מערכות יחסים רגשיות בעבר, ובגדול להסיר ספק של היסטוריית מחלות נפש. ואחרי שהקשבנו, למדנו והכרנו - אנחנו עוברים איתכם לשלב הבא:

 

על קצה הלשון:  אתם, נעמי ושותפים פוטנציאליים להורות

 

זהו למעשה מפגש שאליו יתכנסו אנשים נוספים שגם מחפשים אחרי שותף אידיאלי להורות. לא מדובר במבחן או במיון סלקטיבי. נדבר, נשוחח ונקשיב, אין תשובות נכונות או לא נכונות. אנשי המקצוע שלנו הם אלה שינחו וילוו את המפגש  שבו כל שעליכם לעשות הוא להיות אתם. אנחנו כן מסתכלים בעיניים מקצועיות על אופני התקשרות ביניכם, מקשיבים לשיחות ביניכם, אבל רק כדי שנוכל  לחבר, להתאים ולפרוש ביניכם את האפשרויות המתאימות ביותר בשבילכם להורות משותפת.

 

 

 על הא ועל דא:  רק אתם, אירית והשותפים הטובים ביותר להורות עבורכם

 

שלושה מפגשים פרטיים בהם אנשי המקצוע שלנו ילוו וידריכו אתכם באופן אישי בשלב הדייטינג.

על בסיס פגישת ההכרות, האבחון האישי והמפגש הקבוצתי תקבלו אפשרויות מתאימות לשותפים להורות שהם הטובים ביותר בשבילכם והופ.. מתחיל שלב הדייטינג.

מה זה בעצם אומר?

שאנו נדריך אתכם תוך כדי המפגשים בהתלבטויות ובאתגרים שעשויים לצוץ ביצירת מערכת יחסים עם שותף/ה.

 

על הפרק: רק את/ה והשותף/ה הטוב/ה ביותר להורות עבורך

 

אחרי שהתקבלה התאמה עם אחד מהשותפים אתם ממשיכים את התהליך ביחד.

אלו למעשה מפגשים זוגיים בהם נעשית עבודה ממשית לבניית וליצירת הקשר. תקבלו הכוונה וכלים פרקטיים לבניית תא המשפחתי המשותף המתאים לכם

 

על הנייר: רק אתם ועו״ד, אופיר חליוה 

יצירה וניסוח הסכם משפטי כדי שתוכלו להגשים את החלום ולהיות מוכנים מראש לכל הפתעה שהחיים יזמנו לכם.

 

על כל צעד ושעל 

פאנל ייעוץ והנחיות רפואיות - קבוצתי: אתם ואחות מוסמכת

״אם עושים תהליך ארוך מדי.. זה לא יקרה. אין מה לעשות.. אתה לא בוחר בן זוג. השאלות שאתה שואל על בן זוג, הם לא השאלות שאתה שואל על האבא או האמא של הילדים שלך. אנשים שעשו תהליך קצר, שלושה, ארבעה וחמישה חודשים. זה עבד"

שחר, 41, אבא בהורות משותפת