השביל הכלכלי להורות- מסלול ליווי כלכלי 

77-770172_dollar-clipart-psd-bag-of-mone

איך אני אסתדר כלכלית עם ילדים ? זו אחת השאלות הכי משמעותיות, מפחידות וחסרות מענה, שמציפות אתכם כשמתחילים לשקול הורות. מכל סוג שהוא. בטח ובטח הורות אחרת. 

לקיחת אחריות על רווחה וצרכים של נפש צעירה, שתלויה כל כולה בכם, זה מלחיץ ונראה הרבה פחות אפשרי ממה שזה באמת.
לגדל ילדים זה אתגר כלכלי. אין שום צל של ספק, ועדיין רובנו מביאים ילדים לעולם. נכנסים להרפתקת החיים הזו ליטרלי כהרפתקה, בחוסר הבנה וידיעה כמעט מוחלט של מה זה אומר. מספרים לעצמנו שכש'נגיע לגשר, נסתדר'. 

משלמים ביטוחים כפולים, מאבדים שליטה על מה יצא לאן ואיפה, מאיזה כרטיס אשראי, כמה על אוכל, פנאי, הלבשה, הוצאות קבועות ומשתנות. 

וכשאנחנו רק חושבים על להתחיל לבדוק את עצמנו כלכלית,להסתכל לאמת בפנים, חוסר הנוחות בגוף וים התירוצים בראש מציפים אותנו.. ואלו הם בדיוק הסימנים שחייב להתחיל לטפל. סימנים שרובנו מתעלם מהם במחשבה מוטעית מבסיסה - כי מה שלא ידוע לא פוגע.     

לצערנו כשזה נוגע לכסף שלנו - מה שאנחנו לא יודעים, פוגע בנו מאוד. ביטחון כלכלי הוא דבר חשוב שאסור להקל בו ראש.

 

ואז באים ילדים וכמו רבים מאיתנו פשוט מתגלגלים עם הכנסות, הוצאות ומה שבניהם. לא מבינים בסוף כל חודש איך שוב הגירעון גדל. מספרים לעצמנו שהצטמצמנו איפה שאפשר, לוקחים הלוואה ועוד אחת וככה דורכים במקום במקרה הטוב וצועדים לקראת קטסטרופה כלכלית במקרה הפחות. 

 

אנחנו באורו רוצים לספר לכם שיש גם דרך אחרת. תכנון משפחה זה מרגש וחשוב וחלק בלתי נפרד ממנו הוא תכנון כלכלת בית נבון, נכון, ממוקד ומקדים. 

כזה שבהחלט יכול להביא אתכם להגשמת מטרה עתידית חשובה ביותר, חופש כלכלי.   

 

כל חיינו לימדו אותנו לפחד. 'כסף לא גדל על עצים' - זה נכון. אבל בהחלט אפשר ללמוד בדרך נגישה וישימה אופציות למינוף והשקעה, גם בסכום התחלתי נמוך וככה לתת לכסף לעבוד בשבילכם.

אנחנו פה לספר לכם שלהיכנס ל"איזור הכלכלי", ללמוד אותו, לעבוד עליו ולתחזק אותו, זה לא רק נחוץ, זה מחייב, זה כורח המציאות, בייחוד כשמתוכננים ילדים בתמונה. 

אנחנו מציעים לכם תכנית ליווי כלכלי להורות אחרת. תכנית ברורה ונגישה הכוללת 3 מפגשים אישיים, בהם נבחן באופן פרטני את מפת הכסף האישית שלכם, ונבנה לכם תכנית כלכלית מותאמת אישית לקראת הריון, לשלב ההורות והרבה אחרי.

 

נלמד מהן עלויות גידול ילד בעקומת שנים, על מנת שנוכל ביחד לתכנן מראש הכנסות והשקעות.   

נלמד דרכים מותאמות אישית לתגבר הכנסות, על ידי בירור ושימת דגש על היתרונות והכישורים שהרבה פעמים מוערכים נמוך ובפועל יכולים להיות מתורגמים להכנסות משמעותיות. 

התכנית הכלכלית שלנו כוללת גם קורס דיגיטלי בן כ 5 שעות, שנקרא 'נתיב הכסף' בו תלמדו ממש מהבסיס איך להבין כסף ולנהל אותו לבד, במטרה להפוך למשקיעים שיודעים לייצר כסף ללא עבודה. 

פגישה אחת תהיה עם סוכן הביטוח שלנו שיבצע לכם מסלקה ביטוחית ומסלקה פנסיונית אישית, לבירור כפילויות וכדאיות של כל ביטוח\פנסיה\קרנות השתלמות,ביטוחי מנהלים\חיים וכו. 

במילים פשוטות, סדר בביטוחים ובחסכונות, (הרבה מאוד פעמים חוסך מאות שקלים בחודש). 

 

אז בואו קחו אחריות על החיים שלכם ועל החיים שאתם בדרך ליצור, או שכבר יצרתם.

 

נכון..להתעסק במורכבות של כסף לא מעלה חיוך גדול על הפרצוף, אבל אם תעשו זאת עכשיו בהחלט תוכלו לחייך אחר כך.  

 

פגישות האון ליין והקורס הדיגיטלי מועברים על ידי חן ירקוני, יזמית נדל"ן ומאמנת לחופש כלכלי, בעלת חברת Bryte Investments. 

חן פועלת בעולם השקעות הנדל"ן מעל עשור, מלווה משקיעים ברכישות נדל"ן להשקעה באתונה ומאמנת לכלכלת בית ותכנון פיננסי. 

01

על כוס קפה : אתם וחן, מאמנת להצלחה כלכלית

מיפוי אישי כולל-

נבין מה מצבכם הכלכלי ובהתאם לכך נבנה את תכנית ההמשך- התמקדות בבניית תקציב והגדלת הכנסה, בניית סוג השקעה מתאימה (במידה ויש הון פנוי) והגדרת מטרות להמשך.

02

על בטוח: אתם, חן וסוכן הביטוח

יחד עם חן ועם סוכן הביטוח נבדוק מסלקה ביטוחית ופנסיונית, נוודא כי אין תשלומים כפולים לביטוחים והכי חשוב- שאתם חוסכים מספיק לפנסיה. אם יש לכם קרנות השתלמות וכדומה - אנו נבדוק אופציות של לקיחת הלוואה על חשבונן, עבור השקעה שתייצר לכם כסף "פסיבי" בעתיד.

03

על העתיד המשותף: בניית מטרות לחופש כלכלי

בשלב זה נבין איך נערכים לעתיד, בהתאם לסוג המשפחה שאתם יוצרים, נכיר את עלויות ההריון והלידה ונבנה תוכנית כלכלית ל- 3 שנים קדימה, אשר בעזרתה תוכלו להתחיל את "החיים החדשים" בצורה הרבה יותר מדויקת , רגועה ובריאה.

04

על העמקת הידע: קורס נתיב הכסף

חשבתם על כך פעם שלא לימדו אותנו בבית ספר כל כך הרבה נושאים חשובים? כאן אנו נכנסים לתמונה. במסגרת תכנית זו תקבלו גישה לקורס און ליין אשר תוכלו לבצע בזמנכם הפנוי ויעזור לכם להבין ולהעמיק את הידע בנושאים כלכליים נוספים כגון- השקעות, ביטוחים, נדל"ן ועוד.

לקריאה לעומק על תכני הקורס לחצו כאן

_DSC1471.jpeg

רוצים להכיר לעומק את חן ירקוני אשר מלווה את המסלול באופן צמוד?

הצטרפו לפרק נוסף בפודקסט שלנו, שיוריד לכם את הלחץ מהכתפיים ויתן לכם מספר כלים להורות כלכלית נכונה יותר.